Blog lifestylowy - UwolnijChwile.pl

Zdrowa żywność dla niemowląt i dzieci Bebe M

Układ pokarmowy niemowląt i dzieci nieustannie się rozwija – szczególnie w pierwszych miesiącach życia jest bardzo delikatny. Dlatego bardzo ważne jest, aby jak najwcześniej dostarczać najmłodszym składniki odżywcze i minerały potrzebne do ich prawidłowego rozwoju. Warto postarać się o to, aby wybrana żywność dla dziecka była odpowiednio zbilansowana i przede wszystkim bezpieczna. To priorytet, który jest ważny dla każdego rodzica. Jaką zdrową żywność dla dziecka wybrać, aby mieć pewność, że dbamy o jego jak najlepiej? Porozmawialiśmy z Centrumbio – oficjalnym dystrybutorem marki Bebe M w Polsce.

Żywienie niemowląt – jak rozpoznać produkty ekologiczne

Prawdziwą żywność ekologiczną możemy rozpoznać poprzez liczne certyfikaty. Ich loga umieszczone są na etykiecie takich produktów jak mieszanki dla niemowląt czy kaszki dla dzieci. Również sprzedawca powinien posiadać certyfikat potwierdzający, że jego produkty pochodzą z rolnictwa ekologicznego. Dzięki temu mamy pewność, że są one rzeczywiście bio. Warto wiedzieć, że niełatwo jest zdobyć taki certyfikat. Wszelkie normy są bardzo ściśle i rygorystycznie określone, a jeszcze bardziej nasila się to w przypadku produktów dla najmłodszych. Nie ma tutaj mowy o żadnym, nawet najmniejszym potknięciu ze strony zarówno producenta, jak i sprzedawcy.

Zdrowa żywność dla niemowląt Bebe M

Francuska marka Bebe M bardzo dokładnie przestrzega wszystkich norm i przepisów prawnych. Każda ich mieszanka posiada znany i ceniony na całym świecie certyfikat ECOCERT. To najleoszy dowód na to, że ich żywność dla dzieci jest na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo oficjalny dystrybutor produktów Bebe M w Polsce – Centrumbio każdego roku otrzymuje równie ważny certyfikat COBICO. Jeśli i Ty chcesz zadbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka, to już teraz sprawdź wszystkie mieszanki Bebe M.

Mieszanka dla dzieci bez laktozy Bebe M 2

Mieszanki Bebe M – co można znaleźć w ofercie?

Po przeczytaniu powyższego akapitu z pewnością nie masz wątpliwości, że warto wybrać żywność ekologiczną dla dzieci Bebe M. Produkty te poddawane są dodatkowym testom i badaniom sanitarnym, dzięki czemu masz pewność, że są całkowicie bezpieczne dla maluchów.

Bebe M w swojej ofercie przygotowało produkty idealne dla dzieci na każdym etapie ich rozwoju, w tym także rozszerzania diety. Są to bezglutenowe i bezlaktozowe mieszanki dla dzieci z dodatkiem owoców i warzyw, pochodzące wyłącznie z rolnictwa ekologicznego. Zawierają dużo witamin, wapń i błonnik. Są zatem idealne dla kilkudniowego niemowlaka, ale także nieco większego bobasa gotowego na poznanie nowych smaków.

Mieszanki nie zawierają glutenu, mleka, laktozy i soi, dlatego też będą odpowiednie dla dzieci z wykrytymi nietolerancjami i alergiami. Sprawdzą się również dla niemowląt, których rodzice cenią sobie zdrową żywność bio lub sami są wegetarianami lub weganami.

Mieszanki i kaszki Bebe M możesz przygotować na dwa sposoby:

  • do butelki – tak jak tradycyjną formułę w proszku,
  • jako gęsta kaszka do jedzenia łyżką.

Bez trudu dobierzesz jeden ze sposobów do wieku i preferencji swojego dziecka.

Kaszka bezglutenowa dla dzieci Bebe M

Postaw na zdrową żywność Bebe M

Centrumbio ma w swojej ofercie mieszanki Bebe M dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 3 lat. Bez trudu zadbasz więc o to, aby już od najmłodszych lat Twój maluch prawidłowo się rozwijał. Zadbaj o to z marką Bebe M!


Inne artykuły

Park historyczny Blizna

Poligon broni rakietowej wojsk niemieckich  Niewielka wioska na Podkarpaciu otoczona licznymi lasami kryje w sobie wiele tajemnic z wydarzeń, jakie miały miejsce podczas II wojny światowej.  Zlokalizowany w miejscu niemieckiego poligonu Park historyczny Blizna to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić chociażby podczas niedzielnego popołudnia z rodziną. Na spacer po parku powinny wybrać się nie tylko osoby zainteresowane historią, ale […]

Polski producent huśtawek ogrodowych i siedzisk drewnianych

Marzeniem wielu osób jest dom z ogrodem, gdzie znajdzie się miejsce na ulubione krzewy, na strefę relaksu, gdzie możemy w spokoju np. poczytać książkę oraz miejsce zabaw dla dzieci. Piaskownica, niewielka zjeżdżalnia, ale i oczywiście huśtawka drewniana! Huśtawka ogrodowa drewniana to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych elementów wyposażenia większości ogrodów. To doskonałe miejsce do zabawy dla […]

Pnącza zimozielone – najpiękniejsze pnącza na zimę

Pnącza należą do roślin uwielbianych przez ogrodników – są bardzo łatwe w uprawie, a do tego stanowią doskonała formę dekoracji. Szczególnie, jeśli wybierzemy pnącza zimozielone! Te specjalne odmiany nawet w trudnych warunkach atmosferycznych potrafią nadać ogrodom pięknego wyglądu i tajemniczego charakteru. Zastanawiasz się, które dokładnie warto wybrać? Ze szkółką roślin Ogrodowa Galeria wybraliśmy dla Ciebie TOP5 pnącz zimozielonych. […]