Blog lifestylowy - UwolnijChwile.pl

Zabawki ogrodowe

Zabawa na świeżym powietrzu podczas wiosenno-letnich dni to jedna z najlepszych atrakcji, jakie możemy przygotować dla małych pociech, szczególnie jeśli jesteśmy szczęśliwymi właścicielami ogrodu. Dmuchany basen, zjeżdżalnia czy piaskownica – w każdym ogrodzie lub na tarasie znajdzie się miejsce na kącik zabaw dla dzieci.

W ofercie sklepu Zabawki Krokodylek znajdziecie szeroki wybór zabawek ogrodowych dla dzieci, które są wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, bezpieczne dla maluchów oraz odporne na działanie promieni słonecznych – idealne do zabawy w ogrodzie lub na działce u dziadków.

Dmuchany basen do ogrodu

Zobacz propozycję Dmuchany basen dla dzieci

Dmuchany basen dla dzieci myszka minnie 122x25cm
Dmuchany basen dla dzieci myszka minnie 122x25cm
Basen dmuchany dla dzieci 183 x 33 cm, morskie zwierzęta, bestway
dmuchany basen dla dzieci myszka miki 122 x 25 cm bestway 91007
dmuchany basen dla dzieci myszka minnie 122 x 25 cm bestway 91079
dmuchany basen dla dzieci księżniczki disney 122 x 25 cm bestway 91047

W sezonie wiosenno-letnim, kiedy pogoda dopisuje dzieciaki dużo chętniej spędzają czas na zewnątrz – czy to na placu zabaw, czy w ogrodzie bawiąc się swoimi ulubionymi zabawkami. Dla osób które znajdą odrobinę wolnego miejsca na urządzenie kąciku zabaw dla dzieci polecamy nadmuchiwany basen do ogrodu, który zapewni niezwykłą frajdę małym rozrabiakom. Przykuwający uwagę, jaskrawy basen z kolorowymi nadrukami sprawia, że maluchy w ogóle nie chcą wracać do domu.

Dla dziewczynek i chłopców powyżej 24 miesiąca życia oferujemy również mini basenik Myszka Miki, który swoim wyglądem jedynie zachęca do spędzenia przyjemnych i orzeźwiających chwil w nagrzanej przez promienie słoneczne wodzie. Basenik o niewielkich rozmiarach można w łatwy sposób złożyć oraz zapakować na wyjazd.

Plac zabaw w ogrodzie – zjeżdżalnia ogrodowa

Zobacz propozycję Plac zabaw

Dmuchany plac zabaw dla dzieci - basen, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia, kompresor
dmuchany plac zabaw 280 x 257 x 87 cm bestway 53067
dmuchany plac zabaw jednorożec 274 x 198 x 137 cm bestway 53097
Polly pocket zakręcone niespodzianki lody plac zabaw zestaw hfr00 mattel
Polly pocket zakręcone niespodzianki lody plac zabaw zestaw hfr00 mattel
dmuchany plac zabaw dla dzieci 140 x 130 x 104 cm bestway 52211

Prywatna zjeżdżalnia w ogrodzie prowadząca prosto do basenu lub piaskownicy? To jedno z największych marzeń wszystkich maluchów, które kochają spędzać czas na świeżym powietrzu. W sklepie Zabawki Krokodylek oferujemy zjeżdżalnie dla dzieci w kilku wersjach kolorystycznych – dla dziewczynki i chłopczyka. Zjeżdżalnie zostały wyposażone w dwa stopnie, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie dostać się na górę, by wykonać swój jeden z ulubionych zjazdów prosto do basenu lub piaskownicy! Dodatkowo zjeżdżalnię można bardzo szybko złożyć i zapakować do samochodu np. na wyjazd do dziadków lub na wakacje w domku nad jeziorem.