Blog lifestylowy - UwolnijChwile.pl

Wegańskie mieszanki dla niemowląt Bebe M

Jak wiadomo mleko matki jest najlepszym pokarmem, jaki możesz dać swojemu dziecku. Jednak jeśli z jakiegoś powodu nie możesz karmić piersią, Twój maluszek cierpi na nietolerancję laktozy lub z powodu własnych poglądów chcesz wychować małego wegetarianina lub weganina, to wszystko jest możliwe. Istnieją na rynku roślinne mieszanki dla dzieci, które możesz podawać już od pierwszych dni życia. Razem z Centrumbio przygotowaliśmy dla Ciebie listę wartościowych formuł, z którymi Twojemu maleństwu nie zabraknie żadnych witamin i wartości odżywczych potrzebnych do jego prawidłowego rozwoju.

Mieszanki dla niemowląt i dzieci Bebe M – czym się charakteryzują?

To naturalne, że każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku wszystko co najlepsze. Marka La Mandorle postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i stworzyła linię Bebe M. Co w niej takiego niezwykłego?

W ofercie produktów przeznaczonych dla najmłodszych znajdziecie mieszanki kierowane już dla noworodków, od pierwszych dni życia. Bazą takiej wegańskiej formuły dla dzieci jest hydrolizat białek z ryżu organicznego. Co więcej wszystkie składniki wykorzystane do produkcji mieszanek pochodzą z ekologicznych upraw. Warto jednak zwrócić uwagę na innowacyjny proces tworzenia. Jak wiadomo przetwarzanie składników przy użyciu wysokiej temperatury sprawia, że część cennych witamin i substancji odżywczych zostaje utracona. Dlatego też w tworzeniu zdrowej żywności dla dzieci Bebe M stawia na przetwarzanie na zimno. Dzięki temu cenne bogactwo wszystkich składników zostaje zachowane. Ponadto przetwarzanie na zimno to całkowita nowość w branży produktów instant.

Bebe M – jakie mieszanki możesz znaleźć?

Tak jak już wspominaliśmy mieszanki dla dzieci Bebe M możesz podawać od pierwszych dni życia. Jakie dokładnie możesz znaleźć?

Bebe M 1 – Mieszanka dla niemowląt bez mleka i laktozy

To wegańska mieszanka dla niemowląt w wieku 0-6 miesięcy, w pełni ekologiczna ze 100% roślinnym składem. W swoim składzie nie zawiera mleka, laktozy, glutenu i soi i oleju palmowego. Jest odpowiednia do żywienia niemowląt od pierwszych dni życia, gdy nie są karmione piersią. Mieszanka Bebe M 1 to produkt wzbogacony o EPA / DHA pochodzący z alg morskich, dzięki czemu pozostaje w 100% roślinna.

Wegańska mieszanka dla dzieci Bebe M 1

Bebe M 2 – roślinna mieszanka dla dzieci od 6 miesiąca życia

Ta mieszanka dla dzieci bez laktozy powstała na bazie białka z organicznego ryżu. Jest odpowiednia tylko dla specjalnego żywienia niemowląt w wieku co najmniej 6 miesięcy, ale również jako część diety wegańskiej. Zawiera takie witaminy jak m.in. C, B5, B2, B1, B6, B9, B8, B12, D, K i minerały: fosforan wapnia, węglan wapnia, fosforan potasu, chlorek potasu, fosforan magnezu, tlenek cynku i wiele innych.

Roślinna mieszanka dla dzieci Bebe M 2

Bebe M 3 – roślinna mieszanka dla dzieci na bazie białka ryżowego

To zbożowa mieszanka dla dzieci w wieku od 10 do 3 lat. Nie posiada laktozy, glutenu – jest 100% roślinna, oparta na białku z organicznego ryżu. Stanowi suplement białkowy i jest przeznaczona do stosowania w okresie odstawiania niemowląt od piersi, jako uzupełnienie diety wegańskiej.

Mieszanka dla dzieci bez laktozy i glutenu Bebe M 3

Postaw na mieszanki dla niemowląt i dzieci Bebe M

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Bebe M. To najbardziej wartościowa żywność dla najmłodszych, która pomoże Twojemu dziecku w prawidłowym rozwoju.


Inne artykuły

Zamek Czorsztyn i Niedzica – dwa zamki nad urokliwym jeziorem Czorsztyńskim

Wyjątkowy klimat nad jeziorem Czorsztyńskim Wybierając się w podróż po Polsce możemy natknąć się na przepiękne i urokliwe miejsca z historią. Jednym z nich jest jezioro Czorsztyńskie, które po obu stronach cieszy się urokliwymi, średniowiecznymi zamkami. Nie ma się co dziwić, że miejsce przyciąga ogrom wycieczek i turystów nie tylko z Polski, ale i sąsiadujących […]

Lot balonem Szczecin

Zwiedzanie Szczecina podczas lotu balonem to doskonały pomysł na prezent dla pasjonatów latania, ale i dla każdego, kto poszukuje niezapomnianych wrażeń i widoków. Szczecin z lotu ptaka Tylko lot balonem pozwoli Ci w ciszy z góry podziwiać piękne okolice jezior Dębie i Miedwie, nieopodal których zaczyna się cała przygoda. Będziesz mieć rewelacyjny widok na panoramę […]

Choinki w ogrodzie – jakie gatunki wybrać?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To czas, w którym wszyscy ogrodnicy pragną przyozdobić swoje krzewy iglaste kolorowymi światełkami. O ile z wyborem świątecznych lampek raczej nie mamy problemu, tak wybór choinki do ogrodu jest często dla nas nie lada wyzwaniem. W tym zadaniu pomoże Ci Ogrodowa Galeria – szkółka roślin, która zna się […]