Blog lifestylowy - UwolnijChwile.pl

Prezenty dla Młodej Pary

Przyszła Paro Młoda! Zdecydowaliście się na ten bardzo ważny krok. Jesteście pewni, że chcecie być razem już na zawsze więc zdecydowaliście się pobrać. W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi wydarzenia jakim jest ślub, oraz jak znaczące dla całej rodziny jest przyjęcie weselne. Wspólne świętowanie, zaskoczenie gości i sprawienie, aby najpiękniejszy dzień w Waszym życiu miał jeszcze lepszy smak – to przeważnie priorytety jakimi kierują się narzeczeni wyszukując sklep ślubny. Nasz sklep powstał po to, aby w jednym miejscu zebrać dla was wszelkie cudeńka na wesele – i to cudeńka nie byle jakie bo z możliwością personalizacji… Ciekawi co u nas znajdziecie?

Personalizowany album ślubny – Wasza księga wspomnień

Dzień zaślubin to dzień z którego będziecie mieć mnóstwo pięknych zdjęć, zarówno tych profesjonalnych jak tych amatorskich. Dobrze jest nie przechowywać ich tylko w wersji elektronicznej, ale je wywołać i zamknąć je w gustowny album na zdjęcia ślubne. Nie byle jaka to okazja, więc i album to nie byle jaki. Wiemy jak wielka moc drzemie w personalizacji, dlatego też korzystamy z jej dobrodziejstw i za jej sprawą zaserwujemy wam wyjątkowe księgi wspomnień inne niż wszystkie. Znajdziecie tu gustowne albumy drewniane, czyli inaczej albumy w drewnianej oprawie na których okładce nadrukujemy wybraną przez Was grafikę imiona oraz daty ślubu. Pięknie prezentuje się album drewniany w kształcie serca, dzięki wymownej mocy tego symbolu. Posiadamy też całą gamę innych albumów w okładkach z personalizacją grawerem i nadrukiem. Zajrzyjcie i wybierzcie coś odpowiedniego dla siebie.

Pudełko na obrączki personalizowane

W dniu ślubu liczy się każdy detal. Symbol Waszego związku czyli wasze obrączki ślubne potrzebują odpowiedniej oprawy. Pudełko na obrączki z imionami to taki mały must have – pięknie się prezentuje, stanowić może cenną pamiątkę z uroczystości, a i nie ma ryzyka, że przechowywane w nim obrączki się zawieruszą. Jest to jeden z największych lęków młodych par. Szczególną popularnością ostatnimi czasy cieszy się drewniane pudełko na obrączki. Na wieczku nadrukujemy lub wygrawerujemy Wasze imiona oraz datę ślubu. Szkatułki na obrączki opatrzone personalizacją to takie małe dzieła sztuki.

Personalizowane pudełko na koperty na ślub

Nie oszukujmy się – pudełko na koperty to obecnie najpopularniejszy rodzaj prezentu ślubnego. Niechaj młodzi sami kupią co będzie im potrzebne. Tych kopert przeważnie jest bardzo dużo, i jak tu nad nimi zapanować? W takich momentach niezwykle przydatna okazuje się skrzynka na koperty na wesele. Pudełko na koperty może być wykonane z drewna i takie najbardziej polecamy, bo prezentują się przepięknie, ale również popularne są tańsze, pudełka z kartonu. Drewniane pudełka na koperty przybierają kształt zabudowanych skrzynek, lub zdobione są ażurowymi elementami. Dzięki temu, że naniesiemy na nie wasze imiona, jak również podziękowanie dla gości taka skrzynka nie tylko będzie strzegła drogocennej zawartości, ale i stanie się cenną pamiątką ślubu. Później można przechowywać w niej inne pamiątki z wesela. 

Ślubne kieliszki dla pary młodej – z grawerem imion

Kieliszki ślubne z grawerem pięknie się prezentują, będą stanowić dopełnienie stołu młodej pary jak i później przemiłą pamiątkę z wesela. Wygrawerujemy imiona, grafikę obrączek, oraz tę szczególną datę. Jest to również wyjątkowy pomysł na prezent dla młodej pary. Kwintesencja elegancji zamknięta w przejrzystej formie szkła.

Akcesoria ślubne dla pary młodej to istna parada rozmaitości. Zagłębcie się w świecie gadżetów ślubnych z możliwością personalizacji i sprawcie, że Wasze przyjęcie weselne szczególnie zapisze się w pamięci zaproszonych gości.


Inne artykuły

Prezent dla 12 latki na urodziny

Jeżeli ktoś nas śledzi, to zapewne zauważył, że podsuwając pomysły na prezent skupiamy się na wieku 10 -12 lat. Dlaczego tak jest? Otóż jest to kategoria wiekowa dla której najtrudniej kupić prezent – przynajmniej tak jest zdaniem wielu ludzi zapraszanych na takie urodziny. Gdy mowa o prezentach dla 12 latek nie wiadomo czy jeszcze zaopatrywać […]

Prezent dla dziesięciolatka – Co na kupić prezent dla 10 latka?

Wracamy do tematu który jest studnią bez dna! Tym razem urodziny 10 latka. Co kupić, w co się zaopatrzyć? Co spodoba się 10 letniemu chłopcu? Sytuacją idealną byłoby gdybyśmy znali upodobania konkretnego dziecka, niestety, wybierając prezent dla np. kolegi z klasy naszego dziecka nie zawsze jesteśmy wyposażeni w odpowiednie informacje, a przekazy od mamy solenizanta […]

Drew-Mistrz – producent wyrobów z drewna

Jesteśmy polskim producentem wyrobów z naturalnego drewna. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego szczególną uwagę zwracamy na komfort i wygodę, a także bezpieczeństwo podczas użytkowania. Cenimy sobie klasyczne i ponadczasowe rozwiązania, dlatego też produkty dostępne w naszym sklepie są proste, trwałe i doskonale spełniają swoją funkcję. Wiele oferowanych przez […]