Blog lifestylowy - UwolnijChwile.pl

Podziękowania ślubne

Kiedy para narzeczeńska decyduje się na ślub i wesele, zaczyna się maraton przygotowań. Wybór sukienki i garnituru, sala, orkiestra i wiele innych elementów, które będą tworzyły idealną całość tego jednego dnia. Nadchodzi również czas na podziękowania ślubne, które są wręczane osobom bardzo ważnym w życiu przyszłych małżonków. Bardzo często Para Młoda dziękuje w ten sposób swoim rodzicom, dziadkom i świadkom. Na podziękowania ślubne dla rodziców proponujemy szklane serca pozłacane lub grawerowane, na których można umieścić dowolną dedykację. Innym pomysłem na podziękowania ślubne mogą być zestawy prezentowe, które ucieszą zarówno dziadków jak i rodziców chrzestnych. Wiadomo, że dla świadków nie możemy dać tego samego co na przykład dla dziadków, dlatego na podziękowania ślubne dla świadka lub świadkowej warto wybrać coś bardziej na czasie. Tu możemy wybierać spośród skrzynek na wino, zestawów kubków lub fotoobrazów na płótnie. Wszystko zależy od charakteru tych osób i naszej pomysłowości.

Podziękowania ślubne dla gości

Z zachodu przyszła do nas bardzo miła tradycja na podziękowania ślubne dla gości. Zazwyczaj są to drobiazgi, które każdy z gości znajdzie przy swoim miejscu na stoliku. Na podziękowania ślubne dla gości można wybrać bardzo dużo produktów, które nie zrujnują kieszeni przyszłych Państwa Młodych, ale będą efektowną pamiątką dla wszystkich najbliższych uczestniczących w przyjęciu. Takie podziękowania za przybycie na ślub są miłym gestem, a każdy z gości czuje, że jego obecność jest doceniana. W naszym serwisie znajdziesz nie tylko pomysły na podziękowania ślubne dla rodziców i świadków, ale także to świetne miejsce z inspiracjami na podziękowania dla gości za przybycie na wesele. Nie musisz powielać pomysłów innych Par Młodych. Zrób na swoim weselu coś czego do tej pory jeszcze nikt nie miał. Chcesz przecież aby ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla Was, ale także dla Waszych rodzin i przyjaciół. Chcemy Wam w tym pomóc, dlatego zebraliśmy najciekawsze propozycje na podziękowania ślubne dla gości, dzięki którym zapamiętają Wasz ślub na długie lata.

Podziękowania po weselu

Kiedy już wszyscy odeśpią przyjęcie weslene, a Państwo Młodzi załatwiają wszystkie sprawy dotyczące ślubu, nadchodzi czas na podziękowania po weselu. Jest to bardzo ważny element, którego nie można pominąć. Tyle osób pomagało Wam podczas całej organizacji całej uroczystości. Warto przygotować dla nich podziękowania po weselu, które miło ich zaskoczą i pokażą Waszą wdzięczność. Na takie podziękowania ślubne nie musicie wydawać ogromnych sum pieniędzy. Tak naprawdę wystarczy kilka personalizowanych drobiazgów, które nie tylko są urocze, ale dzięki grawerowi lub nadrukowi mogą stworzyć bardzo indywidualny prezent. W podziękowaniu za wesele możesz podarować swojej najbliższej przyjaciółce lusterko z grawerem lub piękną poduszkę z Waszym zdjęciem. Dla Panów możemy zaproponować brelok do kluczy lub zabawne nosidełko na piwo, które z pewnością zostanie odpowiednio spożytkowane. Powyżej znajduje się zaledwie kilka propozycji na podziękowania ślubne. Cała ich reszta czeka aż je obejrzycie i znajdziecie swój typ. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam podczas organizacji Waszego wielkiego dnia!